Лента новостей
Общество
Дві херсонські лікарні отримали сучасні відеоендоскопічні системи Olympus
Дві херсонські лікарні отримали сучасні відеоендоскопічні системи Olympus
Херсонська міська військова адміністрація постійно співпрацює із міжнародними та вітчизняними фондами і організаціями, щоб забезпечити сталу роботу критично важливих закладів.Як повідомляє керівник Херсонської МВА Роман Мрочко, для лікарень міста надійним помічником є німецька гуманітарна організація Help-Hilfe zur Selbsthilfe Ukraine та її представник в Україні Микита Дядюшко. Наприкінці березня до Херсона завдяки Help-Hilfe zur Selbsthilfe Ukraine доставили дві сучасні відеоендоскопічні системи Olympus. За словами Микити Дядюшка, вони коштують більше 3 000 000 грн.
Нове обладнання передали КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. та О. Тропіних" і КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" ХМР. В останній воно вже тиждень працює і за день на ньому проходять обстеження 3-4 пацієнти.
Про переваги сучасної відеоендоскопічної системи та принцип її роботи дивіться у відео.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
В Херсоне на Острове наркоман зарезал пожилую херсонку и выбросился с 8-го этажа
На межі Миколаївщини та Херсонщини росіяни кидають техніку
У Херсоні чутно вибухи – ЗМІ
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ХЕРСОНЩИНИ!
Арестович заявив, що на Херсонщині вночі було знищено значну кількість техніки противника
В Станіславі поховали українських воїнів, котрі загинули в боях за Херсонщину
Читают
/
Обсуждают
Росіяни вдарили КАБами по передмістю Херсона
Вранці 13 червня 2026 року російська армія завдала авіаційного удару по передмістю Херсона – Зеленівці.
Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація.
Близько 05:00 окупанти атакув...
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...
Російський пропагандист визнав, що окупантів у Херсоні зустрічали “так собі”
Російський пропагандист та письменник Захар Прілєпін визнав що свого часу окупантів у Херсоні зустрічали “так собі”.
Про це він повідомив в інтервʼю проросійським медіа.
“Нас там (у Херсоні, – М...