Все новости Херсона

Общество
Дія запустила послугу для молодят, а Федоров анонсував онлайн-одруження
08 сентября 22:06
1008
Дія запустила послугу для молодят, а Федоров анонсував онлайн-одруження

Дія запустила послугу для молодят, а Федоров анонсував онлайн-одруження

В органах Державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС, т.зв. РАЦСах) запрацював шеринг цифрового паспорта у Дії. Глава Мінцифри Михайло Федоров зазначив, що "тепер можна одружитися, навіть якщо забули паспорт вдома". При цьому він анонсував можливість розписатися, взагалі не виходячи з дому.

Про появу нової функції повідомила пресслужба Дії. "Тепер у ДРАЦС без паперів, ксероксів та файликів – усього кілька кліків у застосунку, щоб поділитися цифровим документом. Навіть заяву на укладення шлюбу можна подати без фізичного паспорта", – повідомили у Дії.

Федоров прокоментував цю новину анонсом: "Ми вміємо запускати послуги у два кліки, тому одруження у два "кліпи" (йдеться про кліпання очима для підтвердження особистості. – Ред.) через Дія.Підпис – не така вже далека реальність!".

Федоров анонсував одруження через Дія.Підпис

Як поділитися цифровим документом у ДРАЦС

Зайдіть у застосунок Дія, натисніть на паспорт і виберіть штрих-код. Працівник ДРАЦС зчитає штрихкод. Після цього у застосунку потрібно буде підтвердити передачу даних. Потім можна отримати такі послуги:

  • державна реєстрація народження та смерті;
  • укладення або розірвання шлюбу (за спільною заявою подружжя, яке не має дітей);
  • зміна імені.

"Шеринг паспорта в Дії допоможе уникнути помилок при внесенні ваших персональних даних до бази. А ще прискорить обслуговування в центрі", – зазначили представники системи.

Obozrevatel

0 комментариев
10 декабря 2022, 10:24
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают