Общество


Депутати погодили перелік комунальних закладів, які потребують першочергового фінансування

Просмотров: 275

18 Апреля, 10:02


Члени «комунальної» комісії підтримали перелік комунальних закладів Херсонської обласної ради, які потребують першочергового фінансування за рахунок «вільних» залишків, оскільки від цього залежить забезпечення виконання ними основних функцій.

На основі запитів, отриманих від закладів, установ, підприємств, що є об’єктами територіальних громад, було визначено, що чимало із них потребують виділення коштів для забезпечення своєї діяльності. Для прикладу, ось деякі із таких закладів охорони здоров’я:

  • на ремонт будівель, приміщень та комунікаційних мереж: КЗ «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни»;
  • на придбання і ремонт медичного обладнання: КЗ «Херсонський обласний кардіологічний диспансер», КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» та Херсонська обласна клінічна лікарня;
  • на поточні видатки (медикаменти, продукти харчування, інші товари та послуги), які не профінансовані в повному обсязі за рахунок медичної субвенції: КЗ «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни».

Серед закладів освіти першочергове фінансування, зокрема, потребують комунальні заклади –  Гімназія ім.Т.Г.Шевченко, Херсонське вище училище фізичної культури, Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Обласний авіаційно-технічний спортивний клуб.

Депутати погодили перелік комунальних закладів, які потребують першочергового фінансування

Підтримано виділення коштів і на проведення ремонтних робіт у Дніпрянському психоневрологічному будинку-інтернаті та Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Не оминули увагою депутати і заклади культури. Фінансову підтримку з обласного бюджету отримають: Херсонський академічний обласний театр ляльок, Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки, Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова, Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара.

Депутати погодили перелік комунальних закладів, які потребують першочергового фінансування

Окрім цього, депутати підтримали пропозицію Ігоря Дроговоза щодо доповнення списку іще п’ятьма закладами соціальної сфери, які знаходяться в Старій Збур’ївці, Новій Маячці та Новій Каховці.

Всі питання рекомендовано для розгляду на засіданні постійної комісії з питань бюджету та фінансів з подальшим винесенням на чергову сесію Херсонської обласної ради.

Депутати погодили перелік комунальних закладів, які потребують першочергового фінансуванняЧитайте также:

Загрузка...

Комментарии

Комментариев 0

24.07 2019, 12:29


Газ для населения: названа новая цена на август

Во вторник, 23 июля, в Кабмине заявили, что в августе цена газа для…

Сотрудники Херсоноблэнеро показали херсонцам, как нужно отдыхать

Этим летом работники АО «Херсоноблэнерго» традиционно участвуют в профсоюзном проекте…

За сутки в Херсоне очистили почти 500 урн

Вчера, 22 июля, в Херсоне подрядчики департамента ЖКХ горсовета убирали…


Лента новостей
Больше новостей

Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!