Все новости Херсона

Лента новостей
Криминал
Чергове "таємниче" зникнення українського моряка
29 января 07:32
307
Чергове "таємниче" зникнення українського моряка

Чергове "таємниче" зникнення українського моряка

Керівник благодійної організації «Фонд допомоги морякам «Ассоль» Андрій Шевченко повідомив про зникнення 36-річного Євгена Масленнікова, який безслідно зник з судна «Green Italia» (йшло з нігерійського порту Лагос курсом на порт США). До фонду допомоги морякам звернулася мати Євгена Масленнікова - мешканка Херсонської області.

За попередньою інформацією, менеджер судна - компанія Green Reefers (Норвегія):судно «Green Italia» - рефрижератор, виконує рейси під прапором Багамських островів, на даний момент перебуває у Панамському порту Бальбоа.

У фонді відзначають, що в останні роки таке трапляється все частіше незалежно від регіону: і в бурю, і в штиль, незважаючи на вік, посади і досвід роботи - моряки зникають.

Коли мова йде про події у час, коли «моряк зійшов з борту судна і відправився додому», то зазвичай основний мотив - кримінальний. Незважаючи на те, що заробітню платню працівники моря вже давно не возять «в кишені», а отримують офіційно - на рахунок у банку - існує думка, що у них завжди є при собі гроші. Саме тому у всіх країнах світу вони стають потенційними жертвами грабіжників, іноді при цьому гинуть.

Коли ж неприємність відбувається на борту судна, версій безліч: від недотримання техніки безпеки до суїциду і зведення особистих рахунків між членами екіпажу. Пролити світло могли б свідчення колег, але ... Нерідко вони побоюються втратити роботу. А ще гірше - самі виявляються фігурантами у справі.

green italia-moryak

Новости Херсона
Происшествия
криминал
0 комментариев
28 ноября 2022, 22:07
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают