Лента новостей
Происшествия
Через шахраїв троє жителів Херсонщини втратили 156 тисяч гривень
Через шахраїв троє жителів Херсонщини втратили 156 тисяч гривень
Жительці Правдиного зателефонувала нібито менеджер банку і повідомила, що сторонні особи намагаються зняти кошти з її рахунку, тож необхідно переказати гроші на спеціально створений банком новий рахунок. Жінка виконала вказівки, переказавши на надісланий їй номер рахунку 26400 гривень. Потім подзвонила за телефоном свого банку і дізналася, що співробітники установи їй не дзвонили, а гроші вона переказала шахрайці.Про це повідомила пресслужба поліції Херсонської області.
До поліції звернулась жителька Херсона. Жінка розповіла, що знайшла посилання у соцмережі з інформацією про надання фінансової допомоги та хотіла оформити її на свого чоловіка. Ввела данні його картки для оформлення. Після цієї операції з карткового рахунку невідомі зняли 105000гривень.
За такою ж схемою втратила свої заощадження жителька Високопілля. Жінка ввела данні свої картки для оформлення допомоги. Після цьогоого з її рахунку зникли 30 тисяч гривень.
За усіма фактами слідчі розпочали провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».
Якщо вам телефонують нібито з банку і повідомляють про проблеми з рахунком, необхідність оформити новий, про стороннє втручання у ваш особистий кабінет, одразу кладіть слухавку і самі звертайтесь до банку за номером, що зазначений на звороті вашої платіжної картки. За жодних обставин не переказуйте кошти на будь-які інші рахунки, які вам нав’язують псевдобанківські працівники.
Ніколи не переходьте за сумнівними посиланнями, які обіцяють за кілька хвилин оформити грошову допомогу. Ні в якому разі не вводьте дані своїх банківських карток, адже тоді шахраї отримують доступ до вашого рахунку та кредитного ліміту. Про усі виплати дізнавайтеся лише на офіційних ресурсах. Самі телефонуйте до організацій, які пропонують допомогу, щоб дізнатися умови її отримання.
Якщо ви все ж таки потрапили на гачок шахраїв – не гайте часу та одразу звертайтесь до поліції.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Рищук розповів про артобстріл Олешок
Біля курортного пляжу на Херсонщині здетонувала міна
"Померла на очах у сина",- при обстрілі човна в Кахоському водосховищі померла адвокатка з Дніпра
В селі Правдине сталася трагедія
На Херсонщині викрадено музикантку Галину Маменко та її чоловіка: син онімів – що відомо
На Херсонщині автомобіль з мирними людьми підірвався на міні
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
Несподіваний «союзник» України масово косить росіян на фронті
Російські військові пропагандисти висловлюють тривогу щодо повального пияцтва солдатів на фронті, особливо на Херсонському напрямку. Один із Z-каналів заявляє, що проблема досягла загрозливих масштабі...
Чотирьом тюремникам з окупованої Херсонщини повідомили підозри в колабораційній діяльності і держзраді
Державне бюро розслідувань повідомило про підозру чотирьом тюремникам з тимчасово окупованої Херсонщини: 42-річному Дмитру Черемисіну, 36-річному Валентину Мосіякіну, 37-річному Олексію Сороці і 32-рі...
Вперше в історії в основній сітці Вімблдону зіграють дві спортсменки з Херсонщини
На Вімблдоні — головному тенісному турнірі сезону на трав'яному покритті — українки встановили рекорд представництва: вперше в історії вісім спортсменок гратимуть в основній сітці. Дві з них — родом з...
Шлем для мотоцикла и велосипеда – главная защита от травмирования
Голова – самая уязвимая часть тела человека. По некоторым данным около 70% тяжелых травм во время аварии на мотоцикле приходятся из-за повреждений головы. Учитывая это, наличие шлема уже не выгл...
Працівники КП "Херсонелектротранс" продовжили роботу з демонтажу контактної мережі на просп. Незалежност
Минулої доби працівники КП "Херсонелектротранс" продовжили роботу з демонтажу контактної мережі на ділянках, що не експлуатуються, на просп. Незалежності.Про це повідомляє пресслужба ХМВА.Також викона...
Юний шахіст з Генічеської громади серед призерів кваліфікаційного турніру м. Миколаїв
У шаховому турнірі з нормою 1-го юнацького розряду, організованому Федерацією шахів Миколаївської області, що проходив 1-4 липня у м. Миколаїв, в напруженій та цікавій боротьбі серед 21 учасника. ЮНУС...
Синоптики шокували прогнозом погоди на липень: вся Україна – в зоні ризику
Перший місяць літа – червень – майже позаду, на зміну йому поспішає липень, який називають "маківкою літа", це не від слова "мак", а від поняття "верхівка голови".За інформацією синоптиків, липень – н...
Окупанти завдали три удари дронами по храму у Зміївці. Храм повністю вигорів
Так нині вигадає Православна Свято-Архангело-Михайлівська церква у Зміївці Бериславського району.Фото у facebook опублікував керівник Херсонської ОВІА Олександр Прокудін."Сьогодні вдень росіяни завдал...