Происшествия
Через негоду знеструмлені населені пункти у трьох областях — Міненерго
Через негоду знеструмлені населені пункти у трьох областях — Міненерго
Через негоду в Україні знеструмлені 132 населені пункти у трьох областях, обмеження електропостачання не застосовується.
Про енергетичну ситуацію в регіонах станом на 19 грудня повідомляє пресслужба Міненерго.Донецька область
Через негоду станом на 9:00 годину без напруги залишалися 100 населених пунктів (12,8 тисячі абонентів). За добу з технологічних причин знеструмлювались 2 населених пункти (927 споживачів). Водночас енергетики заживили 59 населених пунктів – 25,5 тисячі абонентів. Над усуненням пошкоджень в мережах працює 61 бригада енергетиків, 77 одиниць техніки. Роботи з відновлення електропостачання ускладнені обледенінням мереж, руйнуванням опор та бойовими діями.Харківська область
Станом на 9:00 годину без електропостачання в результаті негоди — 16 населених пунктів (1,8 тисячі клієнтів). Через обледеніння впали або були пошкоджені 492 опори, що ускладнює відновлення електропостачання.За добу заживили 131 точку обліку. Через бойові дії без напруги — 16,3 тисячі споживачів.
Також через нові обстріли є пошкодження системи газопостачання, є відключені споживачі.
Дніпропетровська область
У результаті несприятливих метеоумов протягом доби вимикалось майже 16 тисяч споживачів. Заживлено 16,2 тисячі абонентів, які залишалися без світла з різних причин. Залишаються знеструмленими майже 200 точок обліку.Запорізька область
Через технічні причини знеструмлювались 4 населених пункти (4,3 тисячі абонентів) — усіх підключено. Без електроенергії залишається 63 населених пункти (близько 26 тисяч абонентів).Кіровоградська область
Через технічні причини на ранок відключено 333 споживачі.Львівська область
У Жидачівському районі виявлено тіла двох людей без ознак життя у квартирі багатоквартирного будинку. Попередня версія – отруєння газом через порушення правил користування. До встановлення причин нещасного випадку подачу газу до квартири припинили.Сумська область
Станом на 9:00 годину знеструмлені 6 населених пунктів (482 споживачі). Внаслідок бойових дій залишаються без напруги 57 населених пунктів — 1,3 тисячі абонентів.Херсонська область
В обласному центрі заживили понад 12 тисяч точок обліку після обстрілів, залишається без електроенергії близько 14 тисяч споживачів. В області підключено 1,7 тисячі абонентів. Залишаються без напруги 45 населених пунктів – близько 26 тисяч користувачів.Чернігівська область
Через бойові дії без напруги 14 населених пунктів (1,8 тисячі точок обліку).Як повідомили в Міненерго, ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована. Застосування планових відключень побутових споживачів не передбачається.
suspilne.media
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Рищук розповів про артобстріл Олешок
Біля курортного пляжу на Херсонщині здетонувала міна
"Померла на очах у сина",- при обстрілі човна в Кахоському водосховищі померла адвокатка з Дніпра
В селі Правдине сталася трагедія
На Херсонщині викрадено музикантку Галину Маменко та її чоловіка: син онімів – що відомо
На Херсонщині внаслідок російської агресії поранено дві людини, пошкоджено житлові будинки й об’єкти критичної інфраструктури
Читают
/
Обсуждают
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...
Сили оборони зупинили російський штурм в районі Антонівського мосту
Минулої доби на Придніпровському напрямку Сили оборони зупинили одну штурмову дію у напрямку Антонівського мосту.
Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.
За даними Генштабу, протягом минул...
Колаборант Сальдо «згадав» про міфічні біолабораторії, проте «забув», що у 2011 році був мером Херсона
Так званий «губернатор» лівобережжя Херсонщини Володимир Сальдо повернувся до старих російських наративів про міфічні «біолабораторії», які нібито виготовляли біологічну зброю на території Херсонської...