Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Бути чи не бути постійному газопостачанню Генічеського району?
03 февраля 08:30
110
Бути чи не бути постійному газопостачанню Генічеського району?

Бути чи не бути постійному газопостачанню Генічеського району?

Після нещодавньої розширеної наради щодо газопостачання у Генічеському районі Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин доручив відповідним підрозділам прорахувати точну суму, яка необхідна для будівництва газопроводу в районі.

Детальніше про це розповів в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик: «Враховуючи той факт, що бюджет нашої області складає близько 3 млрд. грн, а приблизна вартість будівництва газопроводу складає 300 – 400 млн. грн, можемо сказати, що ця сума достатньо значна для обласного бюджету, і без підтримки з боку вищого керівництва віднайти її у місцевому бюджеті практично неможливо».

За словами Олександра Адамчика, в Генічеську 3 500 приватних будинків, із яких 50% вже перейшли на твердопаливні котли, на придбання опалювального обладнання. Для іншої частини домогосподарств потрібно приблизно 10 млн грн.

Крім того, в.о. заступника голови облдержадміністрації додав, що існує велика кількість спеціальних державних кредитних програм, якими передбачається заміщення газових котлів на твердопаливні.

«Звичайно, було би дуже добре, якби була можливість побудувати газопровід, але це дуже витратний та довготривалий процес, тому найкращим варіантом для нас лишається впровадження на території міста Генічеська та Генічеського району саме заходів з енергозбереження та енергоефективності», – резюмував Олександр Адамчик.

0 комментариев
01 декабря 2022, 09:42
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают