Лента новостей
Общество
Бізнес мера Генічеська сплачуватиме податки країні-агресорці
Бізнес мера Генічеська сплачуватиме податки країні-агресорці
Родинний бізнес мера Генічеська Олександра Тулупова «процвітає» і при окупації росіянами міста. Його перевели у російську правову площину. Тепер податки надходитимуть країні-агресорці, яка щодня атакує мирне населення України та вчиняє численні воєнні злочини.
Як свідчать місцеві жителі, магазин «Рибалка», що належить Тулуповим, продовжує працювати.
Кореспонденти Медіацентру IPC-Південь з’ясували, що згідно відкритим даним, дружина мера Генічеська – Наталя Тулупова уже включена в єдиний російський реєстр індивідуальних підприємців. Реєстрацію зафіксувала фейкова установа – російське «управління федеральної податкової служби в Херсонській області». При цьому Тулупова не оформила громадянство РФ.Види діяльності подібні, що й в українському реєстрі, зокрема, роздрібна торгівля спортивним інвентарем у спеціалізованих магазинах. Водночас в єдиному державному реєстрі України Тулупова значиться як діючий ФОП.
Коментарів від самого мера Генічеська стосовно озвучених питань поки немає.
Як повідомлялось, місто Генічеськ, розташоване на Азовському узбережжі Херсонщини, було окуповане в перший день повномасштабної війни Росії проти України.
У березні міський голова окупованого російськими військами Генічеська Олександр Тулупов заявив, що він та його команда змушені подати у відставку через неможливість «здійснювати повноваження як представники українського органу місцевого самоврядування».
Саме через такі дії керівництва, яке втратило електронні ключі, а тисячі людей залишило напризволяще, у Генічеській громаді склалась чи не найскладніша ситуація із бюджетними виплатами на Херсонщині.
Президент України Володимир Зеленський розпорядився створити міську військову адміністрацію для Генічеська, яку очолив екс-заступник голови Чорнобаївської сільради Євген Родіонов.
genichesk.ipc.org.ua
на фото: магазин "Рибалка" в довоєнному Генічеську, фото з відкритих джерел
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
В Херсоне на Острове наркоман зарезал пожилую херсонку и выбросился с 8-го этажа
На межі Миколаївщини та Херсонщини росіяни кидають техніку
У Херсоні чутно вибухи – ЗМІ
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ХЕРСОНЩИНИ!
Арестович заявив, що на Херсонщині вночі було знищено значну кількість техніки противника
В Станіславі поховали українських воїнів, котрі загинули в боях за Херсонщину
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
У Херсонській МВА назвали найнебезпечніші райони міста
Безпечних місць у Херсонській громаді наразі немає, водночас найбільшу небезпеку становлять прибережні райони, розташовані поблизу Дніпра.
Про це в ефірі Громадського радіо повідомив перший заступн...
У Херсоні припинили діяльність КП “Херсонелектротранс”
У Херсоні офіційно припинили діяльність МКП “Херсонелектротранс”.
Відповідний запис з’явився в Youcontrol.
Нагадаємо, про ліквідацію МКП “Херсонелектротранс” стало відомо ще у квітні минулого р...
У Херсоні через російську дронову атаку загинула працівниця “Херсонобленерго”
Під час атаки російських безпілотників на Херсон 1 липня загинула працівниця АТ “Херсонобленерго” Світлана Нестерович.
Про це повідомили в на сторінці підприємства.
Жінка працювала контролеркою...
Війська РФ ударили по зупинці у Херсоні: є постраждалі
Орієнтовно о 09:50 російські окупанти атакували з безпілотника зупинку громадського транспорту у Центральному районі Херсона, внаслідок чого постраждали четверо людей.
Про це повідомила Херсонська...
