Все новости Херсона

Лента новостей
Криминал
Бездіяльністю окупаційної поліції незадоволені навіть колаборанти
28 ноября 20:16
1118
Бездіяльністю окупаційної поліції незадоволені навіть колаборанти

Бездіяльністю окупаційної поліції незадоволені навіть колаборанти

«Всі інстанції працюють. Та ж поліція, б…, недорозвинута, яка ні х… не робить. Ми надали приміщення паспортного столу у Перекопі, а так би у нас в окрузі вони б взагалі не працювали, тому що у Каховці вони не хочуть», – розповів у розмові з підлеглим колаборант Павло Філіпчук. Запис розмови і досі можна почути на окупаційному телеграм-каналі «ЧП/Геническ».

Приблизно так само недорозвинута, за визначенням Філіпчука, окупаційна поліція «працює» і в інших «округах». Хоча вигляд робити окупанти таки вміють.
Окупаційний суд у Чаплинці, наприклад, недавно розглядав справу 42-річного жителя Каланчака, якого у вересні цього року у рідному селищі зупинили працівники окупаційної ДАІ. «У ході перевірки документів виявилось, що він не має прав на керування транспортним засобом (мопедом «Альфа»), – написало у Телеграм окупаційне ГУ МВС Росії у Херсонській області. – Щоб уникнути адміністративної відповідальності, чоловік у патрульному автомобілі передав співробітнику поліції хабар у розмірі 2 тисячі рублів»

Чим, звісно, дуже образив окупаційного поліціянта, бо так мало йому, напевно, ще ніколи не давали. «Про корупційну пропозицію поліцейський повідомив вищому керівництву і дії порушника були припинені оперативними співробітниками поліції». Окупаційний суд зобов’язав «нахабу» виплатити штраф у розмірі 20 тисяч рублів і притягнув його за керування мопедом без російських документів до адміністративної відповідальності. 

Тим часом в окупованому Генічеську деякі водії наплювали на правила настільки, що влаштували парковку просто на проїжджій частині. Ті ж колаборанти почали хвилюватись. Зокрема, начальник юридичного відділу окупаційної адміністрації Олександр Пінаєв написав у своєму телеграм-каналі: «Народ не дочекається, коли ДАІ наведе лад з такою «парковкою» просто на площі Відродження (перехрестя вул. Відродження і проспекту Миру). На фото добре видно, що деякі випорожнились просто на проїжджій частині, і все пофіг».
0 комментариев
28 июня 2026, 05:52
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Російські війська евакуюються з Кінбурнської коси, - партизани
Російські війська евакуюються з Кінбурнської коси, - партизани
Дії Сил оборони України щодо перерізання маршрутів постачання змусили російських військових спішно залишити позиції на Кінбурнській косі в Миколаївській області.Про це повідомляє агент партизанського...
09 июня 01:15
1386
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем. Про це повідомляють окупаційні мед...
06 июня 11:35
1294
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА. Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК. Так, Наталя Журжен...
14 июня 16:54
1141
Війна розлучила: The Times розповіло історію братів-близнюків, які опинилися по різні боки
Війна розлучила: The Times розповіло історію братів-близнюків, які опинилися по різні боки
Востаннє брати бачилися особисто у 2020 році / Колаж: УНІАН, фото: скріншот з відео, facebook.com/kyrylo.budanov.official В полоні Олексій Бошин дізнався від росіян, що його брат Віктор вступив до ро...
05 июня 23:31
1077