Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
16-річним херсонцям безкоштовно видаватимуть ID-картки
12 января 07:26
105
16-річним херсонцям безкоштовно видаватимуть ID-картки

16-річним херсонцям безкоштовно видаватимуть ID-картки

Відучора Державна міграційна служба розпочала видавати паспорт громадянина України у вигляді безконтактної пластикової картки (так званої ID-картки) для осіб, які досягли 16-річного віку й отримують паспорт уперше.

Видаватимуть ID-картки 16-річним громадянам безкоштовно, проте отримати їх вони зможуть, лише якщо відділення міграційної служби відповідно до реєстрації місця проживання вже забезпечене необхідним обладнанням. Якщо ж такого обладнання відділення ще не отримало, то 16-річному видаватимуть звичайний паперовий паспорт.

Для заміни старих паспортів у формі книжечок на ID-картки необхідно, щоб Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект №3224 про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус.

Кабінет Міністрів схвалив концепцію створення національної системи ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Про це йдеться в урядовому розпорядженні №1428-р, повідомляє Укрінформ. Реалізацію концепції передбачено на період до 2017 року, вона складається з двох основних етапів.

На першому етапі має відбутися зокрема розроблення нової моделі ідентифікації особи і перевірки даних та запровадження нового надійного процесу менеджменту встановлення ідентичності, забезпечення ДМС оперативного доступу до наявних державних та єдиних реєстрів, інших інформаційних баз, що перебувають у власності держави або підприємств, установ та організацій, для проведення ідентифікації.

Також передбачено реалізацію пілотних проектів із запровадження практики використання ДМС нових електронних інструментів ідентифікації особи, проведення аналізу і здійснення контролю якості та виявлення випадків фальсифікації, ознайомлення громадськості з перевагами нової системи електронної ідентифікації особи, а також надання державним органам доступу до електронного ідентифікаційного сервісу.

0 комментариев
04 октября 2022, 09:30
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
В четверг Украину накроет долгожданное потепление (карта)
В четверг Украину накроет долгожданное потепление (карта)
Температура поднимется на пару градусов, в некоторых областях ожидаются небольшие дожди. В четверг, 8 сентября, практически по всей Украине станет немного теплее. Температура поднимется на градус-два...
07 сентября 17:08
1568
Укрпочта начала выплату задолженных пенсий: кто и когда получит
Укрпочта начала выплату задолженных пенсий: кто и когда получит
В Украине с понедельника, 12 сентября, приступили к выплате пенсий в деокупированных населенных пунктах. Укрпочта начала развозить деньги, которые пенсионеры не смогли получить, находясь в оккупации....
12 сентября 13:17
1349
Как выбрать функциональный телевизор для дома?
Большинство людей, приходя с работы, предпочитают отдых, приятное времяпрепровождение. Варианты досуга большинства людей существенно отличаются. Некоторые из них предпочитают проводить время в тренажё...
15 сентября 12:56
1297
Віспа мавп уже в Україні: як не інфікуватися та вчасно розпізнати симптоми хвороби
Віспа мавп уже в Україні: як не інфікуватися та вчасно розпізнати симптоми хвороби
Віспа мавп, яка вже декілька місяців поспіль "гуляє" країнами ЄС та світу, таки догулялася й до України. Напередодні стало відомо, що зафіксовано перший випадок захворювання в українця, який ніби...
17 сентября 23:59
973