Щасливий старт

События


10 "таємних пасажирів" визначатимуть пасажиропотік у херсонських маршрутках

Просмотров: 423

21 Февраля, 14:16


Сьогодні, 21 лютого десять  херсонців почали обстеження пасажиропотоку на діючих міських автобусних маршрутах. Днем раніше вони пройшли відповідний інструктаж в Управлінні транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міськради. Керівники фірм-перевізників попередженні про обстеження. Але вони не знають коли та які маршрути будуть вивчатися, не знають  імена та обличчя «таємних пасажирів».

Загалом, заявки на участь у роботі громадській групі з обстеження пасажиропотоку подало 20 жителів Херсону. Переважна більшість з них – це звичайні жителі міста, які хочуть внести особистий вклад у налагодження роботи міського транспорту. Уся діяльність групи відбувається на громадських засадах.

«Обстеження пасажиропотоку представниками громадськості потрібно для знаття напруги в місті, яке виникло ще рік тому під час підняття вартості тарифу на перевезення. Однією із ключових проблем була недовіра громади міста саме до розрахунків пасажиропотоку. Тому наше управління вирішило відкрито запросити представників громади – жителів Херсону особисто вивчити це питання», - пояснила дану ініціативу начальник Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міськради Марина Віркун.

Обстеження пасажиропотоку відбуваються в рамках діяльності робочої групи з аналізу пропозицій щодо оптимізації мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів загального користування, яка була затверджена розпорядженням міського голови № 39 від 31 січня 2018 року.

За результатами роботи групи планується:

- Формування схеми організації дорожнього руху із зазначенням зупинок громадського транспорту та світлофорів;

- Розробка рекомендацій для здійснення розрахунків тарифів з економічним обґрунтуванням;

- Розробка пропозицій щодо оптимізованої мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів з урахуванням вимог законодавства;

- Перевірка відповідності водіїв та транспортних засобів вимогам чинного законодавства у сфері пасажирських перевезень;

Вирішення вищезазначених завдань необхідно для досягнення основної мети – покращення якості пасажирських перевезень у громадському транспорті. Мова йде про перезавантаження системи в цілому, адже в поточному році передбачено придбання нового комунального транспорту: 30 автобусів великої місткості та 10 тролейбусів. Але для того, щоб провести справжнє перезантаження – потрібно оптимізувати існуючу систему маршрутів, розробити правила користування міським транспортом та визначитися із концепцією інтегрованого розвитку транспортної інфраструктури.Читайте также:


Комментарии

Комментариев 1

15.12 2018, 13:56

Херсония

21.02 2018, 15:43

А я оказалась в числе тех 10, которые зарегистрировались, но... видать лицом не вышли - мне не позвонили, не сообщили. Я так понимаю, набрали только тех, кто послушно напишет нужную инициаторам этого действа (активисты), цифирку. Жаль, хотелось, чтобы было как лучше - а у нас "как всегда".

Лента новостей
Больше новостей


На сотню мест в детсадах Херсона потратили полтора миллиона

С 1 сентября в детсадах Херсона открыли 8 дополнительных групп…

Як нараховується пенсія у зв'язку з втратою годувальника

На типові запитання херсонців щодо особливостей призначення та виплати пенсії…

В Херсоне начали ломать кинотеатр «Спутник»

Депутат горсовета Херсона Оксана Дьякова сообщила в соцсети, что начали…


Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"