Лента новостей
Люди
10 років ув’язнення - засуджено жительку Херсонщини, яка очолила незаконний орган влади у Благодатному
10 років ув’язнення - засуджено жительку Херсонщини, яка очолила незаконний орган влади у Благодатному
За публічного обвинувачення прокурорів Херсонської обласної та Скадовської окружної прокуратур суд визнав жінку винною у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура.
Їй призначено покарання - 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна. Також заборонено обіймати посадив органах державної влади, місцевого самоврядування, державного управління, а також займатися діяльністю, пов’язаною з наданням публічних послуг, строком на 15 років.
Доведено, що у травні 2022 року засуджена добровільно обійняла посаду так званої «виконуючої обов’язки голови» у незаконно створеній «Благодатненській сільській раді Скадовського муніципального округу».
У статусі «голови» забезпечувала співробітництво з представниками влади та збройних формувань держави-агресора. Підбирала кадри та призначала людей на посади у закладах освіти. А також організовувала проведення культурно-масових заходів у селі Благодатне з метою популяризації та підтримки рішень і дій окупаційної влади.
Вирок ухвалено заочно. Засуджена відбуватиме покарання після її затримання.
Спеціальне досудове розслідування здійснювалося УСБ України в Херсонській області.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
В Херсоні провели в останній шлях воїна з Миколаївщини
На передовій загинув випускник Херсонського держуніверситету Віктор Патуляк
Книга херсонского писателя вышла в продажу
В Херсоне на главной площади города простились с общественным деятелем, который умер от коронавируса
Військовому, який прорвав оборону супротивника на мосту поблизу м. Олешки, присвоїли звання Герой України
Вас захищає офіцер-легенда: молодий Герой України боронить Херсонщину
Читают
/
Обсуждают
РФ атакувала 50 населених пунктів Херсонщини: 6 загиблих і 27 поранених
Минулої доби армія РФ завдала ударів по 50 населених пунктах Херсонщини. Унаслідок цих атак 6 людей загинули, ще 27 — дістали поранення.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
За даними ОВА, під...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
Сили оборони зупинили російський штурм в районі Антонівського мосту
Минулої доби на Придніпровському напрямку Сили оборони зупинили одну штурмову дію у напрямку Антонівського мосту.
Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.
За даними Генштабу, протягом минул...
Війна розлучила: The Times розповіло історію братів-близнюків, які опинилися по різні боки
Востаннє брати бачилися особисто у 2020 році / Колаж: УНІАН, фото: скріншот з відео, facebook.com/kyrylo.budanov.official
В полоні Олексій Бошин дізнався від росіян, що його брат Віктор вступив до ро...