Лента новостей
Криминал
Черепу, раскопанному в центре Херсона, от 40 до 60 лет – это криминал
Черепу, раскопанному в центре Херсона, от 40 до 60 лет – это криминал
Мы сообщали, что сегодня, 4 июня, в Херсоне работники РЭС ставили кабельный ящик по ул. Потемкинской и нашли часть человеческого черепа.
Энергетики вызвали полицию. Рядом нашли еще несколько человеческих костей. Кстати, находились они примерно на глубине 50 см в земле.
Эксперт предварительно установил, что останкам от 40 до 60 лет, т.е. они появились в послевоенное время.
А учитывая, что в этом месте никогда не было кладбища, можно сделать вывод, что труп был криминальный.

Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
«Дипломи» в окупації отримувати не складно
Полиция ищет двух братьев-предполагаемых организаторов громкого убийства в Херсоне
Братьев Кальченко, которых разыскивали за организацию убийства херсонского бизнесмена, нашли мертвыми - СМИ
Херсонский коллаборант Кирилл Стремоусов получил подозрение в госизмене
В Херсонской области военные рф расстреляли детей, которые снимали их технику
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
Суд відпустив з СІЗО “федерального радника” з партії Сальдо
Депутат Херсонської обласної раді від партії Блок Володимира Сальдо Сергій Сорокунський-старший вийшов з СІЗО.
Про це у Facebook повідомив адвокат Михайло Величко, хоча, наразі, станом на 23:50 10...
Захиснику України Володимиру Галушці терміново потрібна допомога: триває боротьба за життя
У реанімації триває боротьба за життя Захисника України Володимира Галушки. Наразі його стан залишається вкрай важким.
Володимиру було проведено надскладну операцію на серці, яка тривала понад 10 г...
На Херсонщині через скид з дрона поранено двох працівників поліції охорони
10 лютого військові скинули з безпілотника вибухівку поруч зі службовим автомобілем Управління поліції охорони.
Про це повідомили на сайті Поліції Херсонщини.
Унаслідок удару травмувалися двоє п...
Поліція попереджає про можливе мінування в Херсоні: є травмований
У Херсоні в районі перехрестя вулиці Михайла Грушевського (Потьомкінської) та провулку Козацького чоловік отримав травми внаслідок детонації невідомого вибухового пристрою.
Про це повідомляє пресс...
У Херсонській ОДА придбають термокружки на 20 тисяч гривень
Департамент реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації кипить 50 термокружок.
Як вказано на Prozorro, за одну таку кружку з обласного бюджету заплатять 400 гриве...
23-річний начальник окупаційного виборчкому на Херсонщині отримав підозру
Правоохоронці оголосили підозру 23-річному жителю Херсонщини, який допомагав окупантам проводити незаконні вибори.
Про це повідомили у Херсонській обласній прокуратурі.
За даними слідства, у бер...
Херсонець став призером всеукраїнських змагань з вільної боротьби
Вихованець Херсонської ДЮСШ для осіб з інвалідністю Денис Трегубенко став призером всеукраїнських змагань з вільної боротьби у Хмельницькому.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
Борець здобув...
У Херсоні на все місто працює лише один офтальмолог, – Толоконніков
Попри програми держпідтримки медпрацівників ситуація з браком медиків на Херсонщині залишається складною.
Про це в телеетері розповів заступник начальника Херсонської ОВА Олександр Толоконніков....